Profesionálne predajné štandarty

Dbáme na to, aby bol rast generovaný znalosťami a profesionalitou. Preto sa pri obchodovaní riadime Profesionálnymi predajnými štandardmi spoločnosti RE/MAX.

 • 1. Makléri RE/MAX chránia Vaše záujmy - dodržiavajú Etický kódex RE/MAX

  Všetci realitní makléri RE/MAX sú povinní dodržiavať prísny Etický kódex. Na jeho dodržiavanie dozerá regionálne riaditeľstvo a jeho porušovanie podlieha sankciám. Kancelárie RE/MAX tiež zdieľajú jednotný Reklamačný poriadok, ktorého poslednou inštanciou je opäť regionálne riaditeľstvo. V RE/MAX máte istotu a garanciu dôsledného a spravodlivého riešenia všetkých prípadných reklamácií.

 • 2. Makléri RE/MAX majú vysokú úroveň vzdelania zameranú na uspokojovanie Vašich potrieb

  Všetci makléri RE/MAX sa riadia princípmi Záruky spokojnosti zákazníka a sú pravidelne vzdelávaní v RE/MAX Akadémii. RE/MAX Akadémia je kvalitný vzdelávací program založený na dlhoročných medzinárodných skúsenostiach odborníkov RE/MAX. Je zameraná na odborné znalosti a predajné zručnosti s dôrazom na potreby zákazníka v oblasti nehnuteľností. Makléri skladajú náročné skúšky, na základe ktorých sú certifikovaní.

 • 3. Makléri RE/MAX pre Vás pracujú pod úspešnou značkou RE/MAX

  Značka RE/MAX rastie nepretržite viac ako 38 rokov a pre milióny zákazníkov predstavuje symbol istoty v obchode s realitami. Silné povedomie o značke a jej úspech sú garanciou pre nábor najlepších maklérov na trhu. Značka je tiež zárukou čo najširšej ponuky nehnuteľností a ich rýchleho predaja či prenájmu.

 • 4. Makléri RE/MAX šetria Váš čas tým, že pracujú za Vás

  Makléri RE/MAX vykonajú nevyhnutný výber a odporučenie záujemcov o Vašu nehnuteľnosť. Prehliadky nehnuteľnosti absolvujete len s vážnymi záujemcami, ktorí sú preverení, podpíšu prevzatie informácií o zákazke a sú preverené ich platobné možnosti *. Samozrejmosťou je včasné poskytnutie úplných informácií, vrátane zmluvných podkladov pre obe zúčastnené strany.
  * Týka sa výhradného zastupovania.

 • 5. Makléri RE/MAX stanovujú optimálnu cenu Vašej nehnuteľnosti pre rýchle uzavretie obchodu

  Pre stanovenie ceny vychádzajú makléri RE/MAX z dokonalej znalosti lokálneho trhu a zo znalostí dlhodobých cien nehnuteľností na trhu. Výslednú cenu nehnuteľnosti Vám odporučia s ohľadom na Vaše požiadavky a preferencie rýchlosti predaja alebo výšku výnosu. Dôkladná znalosť záujmov a požiadaviek oboch zmluvných strán v kombinácii s vynikajúcimi vyjednávacími schopnosťami maklérov RE/MAX je garanciou rýchleho uzavretia obchodu.

 • 6. Makléri RE/MAX Vám zostavia efektívny plán predaja pre rýchlu realizáciu Vašej transakcie

  Makléri využívajú silu značky RE/MAX a bohaté marketingové skúsenosti spoločnosti RE/MAX pri zostavovaní efektívnych plánov predaja nehnuteľností *. Rozsiahla sieť RE/MAX im zároveň umožňuje využiť významné nákladové synergie v inzercii, prípadne aj v iných druhoch komunikácie s potenciálnymi klientmi.

 • 7. Makléri RE/MAX Vám poskytnú rozsiahly predpredajný a popredajný servis pre hladký priebeh transakcie

  Makléri RE/MAX zaisťujú prostredníctvom našich partnerov kompletný právny servis a financovanie nákupu nehnuteľnosti. Každý maklér RE/MAX povinne absolvuje právne minimum a každá kancelária RE/MAX disponuje profesionálnym právnym zázemím.

 • 8. Makléri RE/MAX predajú Vašu nehnuteľnosť rýchlo a efektívne vďaka prezentácii v celorepublikovom, celoeurópskom a celosvetovom systéme RE/MAX a ich zdieľaniu.

  V RE/MAX sú všetky nehnuteľnosti ponúkané a predávané všetkými maklérmi vo všetkých kanceláriách v Slovenskej republike i v zahraničí. To je možné len vďaka fungujúcemu systému zdieľania ponúk a dopytov, v tzv. referenčnom systéme. Využitie obrovskej distribučnej siete RE/MAX umožňuje predať nehnuteľnosť rýchlejšie a za optimálnu cenu.

 • 9. Makléri RE/MAX Vám sprostredkujú pohodlne kúpu Vašej vysnenej nehnuteľnosti kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí

  Vďaka rozsiahlej celosvetovej distribučnej sieti je RE/MAX ponuka obrovská. Ak máte záujem o kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí, s RE/MAX môžete prvý predvýber vhodných objektov vykonať v ktorejkoľvek kancelárii na Slovensku. Následné sprostredkovanie transakcie s ponúkajúcou kanceláriou RE/MAX u nás alebo v zahraničí Vám zabezpečí Váš lokálny maklér.

 • 10. Makléri RE/MAX sa stanú Vaším dôležitým celoživotným osobným poradcom

  Dynamické zmeny v ekonomike, zvýšená mobilita a túžba po lepšej životnej úrovni zvyšujú chuť a ochotu ľudí investovať do nehnuteľností, čo posúva obchod s nehnuteľnosťami do zložitejších dimenzií. Makléri RE/MAX kladú v obchode dlhodobé ľudské vzťahy nad jednorazový prospech a preto Vám a Vašim blízkym budú schopní pomôcť pri zložitej orientácii v komplexnom svete realít počas celého života.