predaj stavebný pozemok Paňa

predaj stavebný pozemok Paňa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Paňa

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok v malebnej obci Paňa, odkiaľ to máte na skok do Nitry (17 km) aj do Vrábeľ (8 km) mimo frekventované cestné ťahy. Obec s týmito mestami spája aj nová cyklotrasa, 1 min. od pozemku sa nachádza tiež autobusová zastávka na oba spomínané smery s pravidelnými spojmi medzimestskej dopravy.

Pozemok s rozmermi cca 16m x 33m je optimálny pre výstavbu rodinného domu (možnosť vybaviť stavebné povolenie). V cene je aj projekt na výstavbu 4-izbového RD typu bungalov (PROmiprojekt Laguna 19), alebo si môžete postaviť vysnívaný dom podľa vlastného projektu.

Parcela je dostupná z obecnej asfaltovej komunikácie. Na hranici pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete – obecná voda a kanalizácia, elektrina, plyn, optika) – vďaka čomu je možné začať s výstavbou v krátkom čase.

Obec Paňa so 400 obyvateľmi má základnú občiansku vybavenosť (obecný úrad, materská škola, potraviny). Jedná sa o pokojnú lokalitu ideálnu na bývanie bez rušivých vplyvov, okolité vinohrady sú vhodné na prechádzky.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, projektu rodinného domu, stavebného povolenia, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík