predaj stavebný pozemok Beladice

predaj stavebný pozemok Beladice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Beladice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Beladice, časť Veľké Chrašťany. Parcela o celkovej výmere 1508 m2 sa nachádza na ulici Zlatomoravecká. Lokalita je výborná vzhľadom na bezprostrednú blízkosť hlavného ťahu Nitra - Zlaté Moravce i ďiaľničného pripájača R1 Beladice nielen na bývanie, ale i pre podnikanie.
Miesto je ideálne pre spojenie bývania s podnikaním, nakoľko sa aktuálne na pozemku nachádza novostavba o výmere 144 m2 s možnosťou viacúčelového využitia a menšia stavba s terasou, v ktorej sa v minulosti nachádzala predajňa kameňa a je využiteľná napríklad aj ako kaviareň alebo opäť ako predajňa. Stále však zostáva na pozemku dostatok priestoru aj pre výstavbu rodinného domu.
Podľa UPI je parcela určená aj na podporu viacfunkčného využitia starých i nových rodinných domov v rozsahu zabezpečenia bývania, vybavenosti a služieb obyvateľom a realizáciu novej bytovej výstavby, pričom:
- koeficient zastavanosti je 0,15
- index podlažných plôch 0,30
- podlažnosť 2NP vrátane podkrovia pri individuálnej bytovej výstavbe
- podlažnosť 3NP vrátane podkrovia pre hromadnú bytovú výstavbu.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv, zastupovania v katastrálnom konaní a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková