predaj reštaurácia Veľký Kýr

predaj reštaurácia Veľký Kýr

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj reštaurácia Veľký Kýr

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosti nachádzajúce sa v obci Veľký Kýr, okres Nové Zámky, Nitrianska ulica (Nitra 15 km, Šurany 15 km, Nové Zámky 23 km). Budova bývalého hostinca a predajne potravín skolaudovaná v roku 1987 bola v posledných rokoch čiastočne zrekonštruovaná do súčasnej podoby – opravená a zateplená čelná strana budovy, vyčistené okolie, nová terasa, parkovisko, obvodové a oporné múry, vybúrané priečky, predpripravená rekonštrukcia na penzión.

Ponúkame na predaj Reštauráciu Hubert vo Veľkom Kýri, fungujúcu prevádzku gastro zariadenia situovaného na frekventovanom hlavnom ťahu medzi Nitrou a Novými Zámkami. Zabehnutú a fungujúcu prevádzku pizzerie a reštaurácie je možné po rekonštrukcii dokončiť na penzión, motorest či zariadenie dočasného ubytovania. V spodnej časti budovy (1.NP) sa v súčasnosti nachádza prevádzka reštaurácie s dlhoročnou klientelou otvorená 7 dní v týždni, zariadený bar, nová terasa s krbom a posedením pre hostí. Samozrejmosťou je sociálne zázemie (oddelené WC dámy, páni) a tiež čiastočne zariadená kuchyňa umožňujúca prípravu rýchlych jedál a pizze. V tejto časti budovy sa nachádzajú ešte ďalšie miestnosti – umývacia miestnosť, šatňa pre personál, 2 suché sklady, chodby a 2 väčšie miestnosti, z ktorých jedna sa momentálne využíva ako kuchyňa. Tá sa dá rekonštrukciou výrazne zväčšiť, alebo môže druhá miestnosť slúžiť na iný účel.

Z prízemia budovy je možné vyjsť schodiskom do hornej časti, ktorá je však prístupná aj samostatným vstupom zvonka. Taktiež celý pozemok s celkovou výmerou 1015 m2 je prístupný z dvoch ulíc (Nitrianska/Novozámocká a Vinohradnícka), čím vznikajú viaceré možnosti využitia parcely aj poschodia budovy. Na 2.NP je potrebné dokončiť rekonštrukciu – súčasný stav (vybúrané priečky, nové kúrenie, voda, plastové okná, začatá rekonštrukcia podláh) umožňuje novému majiteľovi realizáciu akéhokoľvek zámeru. Možné je využitie priestorov ako ubytovanie (6 samostatných izieb s kúpeľňami), kancelárie, sklady, komerčné priestory. Otvorená dispozícia umožňuje vytvorenie menšieho callcentra, showroomu, dobudovaním priečok môžu vzniknúť samostatné miestnosti vhodné napríklad na ambulancie, kancelárie a pod. Výborné možnosti parkovania – pred budovou je od hlavnej cesty vybudované nové parkovisko pre hostí reštaurácie, v zadnej časti môže slúžiť spevnená plocha taktiež na parkovanie, alebo sa pozemok zveľadí záhradnými úpravami. Od ulice je oddelený novým múrom s prípravou na brány pre autá aj peších.
IS – elektrina, voda, plyn, žumpa.

Obec Veľký Kýr s takmer 3.000 obyvateľmi poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do okresného aj krajského mesta vďaka autobusovej a železničnej doprave.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík