predaj poľnohospodársky objekt Turá

predaj poľnohospodársky objekt Turá

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Turá

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosti nachádzajúce sa v extraviláne katastrálneho územia obce Turá v okrese Levice. Jedná sa o poľnohospodárske budovy, rodinný dom, vyhliadkovú vežu a ďalšie zariadenia slúžiace na chov zvierat. V súčasnosti je účel užívania hospodárskych budov zmenený na “Chov nebezpečných, exotických a hospodárskych zvierat” a areál spĺňa prísne bezpečnostné kritériá na chov exotických šeliem. Vzhľadom na vyššie uvedené je najvhodnejšou variantou pokračovanie v súčasnom využívaní areálu, ale nevylučuje sa ani zmena na iný účel.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú v dotyku štátnej cesty a tranzitného ťahu do Maďarska. Celý areál sa rozprestiera na ploche 1,7 ha a je oplotený. Vnútorný priestor farmy tvoria spevnené komunikácie, 4 murované haly obdĺžnikového pôdorysu pôvodne slúžiace ako ošipárne, samostatne stojaci kamenný 5-izbový rodinný dom (pôvodne poľovnícky kaštieľ, ideálny ako dom správcu) a na konci areálu stojí novšia výšková budova – 3-podlažná vyhliadková veža. Podstatnou súčasťou ponuky je aj vyše 100 samostatných prevažne exteriérových klietok pre chov. Farma je registrovaným chovom nebezpečných zvierat podľa §39 ods.11 zákona 39/2007 Z.z. v platnom znení.

Cena a ďalšie informácie – na vyžiadanie v realitnej kancelárii RE/MAX Family Nitra. Pred sprístupnením tejto nehnuteľnosti na obhliadku je možné požadovať bankovú záruku – certifikát o bonite klienta, alebo vratný depozit.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík