predaj rodinný dom Štitáre

predaj rodinný dom Štitáre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Štitáre

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj tradičný vidiecky domček s veľkým pozemkom o výmere 1130 m2, v príjemnom prostredí, blízko krajského mesta Nitra, v obci Štitáre. Zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha 84 m2.

Dispozícia domu pozostáva z kuchyne, troch izieb (2 priechodné), kúpeľne s vaňou a toaletou. V roku 2002 bol nebytový priestor za domom zrekonštruovaný na izbu so samostatným vstupom. Kúrenie je zabezpečené krbom na pevné palivo, ale je tiež možné ho jednoducho prepnúť na elektrické kúrenie. Dom má aj zásobník na teplú vodu a elektrický kotol. Dom má plastové okná a je napojený na alarm.

Strecha domu je pokrytá škridlou. Na pozemku sa nachádza skleník, klenbová vínna pivnica a dielňa. Záhrada s rozlohou 364 m2 poskytuje priestor na oddych a relaxáciu. Pochôdzna povala môže slúžiť ako ďalší úložný priestor pre náradie a rôzne veci. Dom je celý zospodu odizolovaný proti vlhkosti a obytné priestory sú zateplené od povaly, aby neunikalo teplo. Sú tam aj dvakrát dvojité tesniace vchodové dvere.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete, vrátane obecnej vody, studne, plynu, elektriky. Odpad je riešený žumpou s možnosťou napojenia na kanalizáciu (prípojka je na pozemku).

V blízkosti sa nachádza obecný úrad, škôlka, MHD, potraviny. Dostupnosť na diaľnicu R1 je tiež veľkou výhodou.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová