predaj rodinný dom Nové Zámky

predaj rodinný dom Nové Zámky

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nové Zámky

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou v meste Nové Zámky v novej lokalite na ulici Piritovská alej. Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane MHD. Na pozemku s výmerou 553 m2 sa nachádza rodinný dom zastavanej plochy domu 227 m2, z toho 169 m2 úžitkovej plochy.
Murovaný dom z tehly má väzníkový krov s krytinou Bramac. Podlahové kúrenie je zabezpečené kondenzačným kotlom a samostatným zásobníkom teplej vody, komín na osadenie krbového telesa, plastové okná s trojsklom-5 komorový systém.
Dom sa predáva v stave ako je na fotkách inzerátu.

Dispozícia: vstupná chodba, hosťovské WC, dvojgaráž, ďalej denná časť obývacieho priestoru s kuchyňou a špajzou. Do nočnej časti s tromi nepriechodnými izbami sa prechádza chodbou, na konci ktorej je kúpeľňa.

Tip realitného makléra:
Nehnuteľnosť je jedinečná z viacerých dôvodov ako napríklad: Prestížna lokalita ulici Piritovská alej, ktorá tvorí komunitu novostavieb priamo v meste. Ďalej je zaujímavá z dopravného hľadiska a to svojou nepriechodnosťou, čo ponúka väčší komfort pokojného bývania. Hlavne ak bývate na konci slepej ulice.
Považujem za ďalšiu výhodu, že nehnuteľnosť postavila rodinná stavebná firma s tradíciou a pocitom zodpovednosti k remeslu. Na všetky práce dostanete podklady s kontaktmi priamo na remeselníkov, ktorí danú časť stavby realizovali. Samozrejmosťou sú certifikáty kvality, revízie, záručné lehoty a fotodokumentácia priebehu výstavby.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič