predaj rodinný dom Lukáčovce

predaj rodinný dom Lukáčovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lukáčovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Lukáčovce, ktorá sa nachádza od Nitry vo vzdialenosti 20 km a od mesta Hlohovec 15 km. Dom na pozemku s výmerou 1.147 m2 sa nachádza v okrajovej časti obce.
Dom bol postavený v 60-tych rokoch z pálenej tehly. Od roku 2014 prebiehala postupná, kompletná rekonštrukcia celej nehnuteľnosti. Menené sú rozvody elektriny, vody, plynu, nové omietky, obklady, plastové okná, vstupné a aj interiérové dvere, keramická dlažba, v izbách sú položené nové drevené podlahy. Na streche bolo menené latovanie a položená nová plechová strecha. Dom bol zateplený izolačným materiálom zn. Nobasil, s novou fasádou.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, priechodnej obývacej izby, kuchyne, špajze a kúpeľne s toaletou. Na pozemku sa nachádza menšia budova (letná kuchyňa) vhodná na rekonštrukciu, príp. vybudovanie záhradného domčeka, náraďovne... K dispozícii je aj pivnica.

Dom je napojený na inžinierske siete - elektrina, obecná voda, plyn. Na dvore sa nachádza aj studňa určená na zavlažovanie záhrady. Odpad je riešený čističkou odpadových vôd.

Dom je maximálne udržiavaný, čistý, vhodný k okamžitému nasťahovaniu sa, bez nutnosti akejkoľvek úpravy. Predáva sa bez zariadenia, okrem kuchynskej linky a dvoch vstavaných skríň. Pekný, rozľahlý pozemok a okolie domu je možné časom zveľadiť, je tu priestor na postavenie altánku, vytvorenie okrasnej aj úžitkovej záhrady.

Obec Lukáčovce disponuje základnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola pre prvý stupeň, pošta. Vedľajšou strediskovou obcou sú Alekšince.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra