predaj rodinný dom Nitra

predaj rodinný dom Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rodinný dom - novostavba v meste Nitra, časť Párovské Háje - dosah MHD. Dom je kolaudovaný v roku 2020, stojí na 456 m2 veľkom pozemku, je montovaný a je postavený z drevenej sendvičovej konštrukcie hr. 265mm a 10 cm minerálna vata. Strecha je sedlová hambálková pokrytá s plechovou strešnou krytinou. Dom je 4 izbový, obytná plocha je 87 m2 + terasa. Objekt je vykurovaný podlahovým elektrickými rozvodmi a elektrickými doplnkovými radiátormi a klimatizáciou.
Dispozične pozostáva: chodba s technickou miestnosťou, samostatné WC, kuchyňa s obývačkou ( s krbom) cez ktorú je východ na terasu, kúpeľňa s WC 2 x detská izba a spálňa. Na pozemku je drevený záhradný domček. Dom je napojený na elektrinu, mestský vodovod, kanalizáciu a má aj vlastnú studňu. Neďaleko domu cca 400 m je les vhodný na prechádzky, behanie, opekanie, cyklistiku, ... Zastávka MHD je vzdialená cca 900 m od domu. Certifikát energetickej náročnosti budovy je k dispozícii.
Výhodou tejto novostavby je, že je tam všetko spravené a netreba tam už nič investovať.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra