predaj rodinný dom Mojmírovce

predaj rodinný dom Mojmírovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Mojmírovce

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj prízemnú stavbu 4-izbového rodinného domu v obci Mojmírovce vzdialenej len 14 km alebo 15 min. od centra mesta Nitra a s dobrou dopravnou dostupnosťou na blízku diaľnicu R1 smer Bratislava, resp. Zlaté Moravce (10 min.).

Mojmírovce, s počtom obyvateľov cca 2.800, sa vyznačujú výbornou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. Obec disponuje kompletným zdravotným strediskom a lekárňou. V obci je materská ako aj základná škola a dobrá obchodná a reštauračná sieť v rámci ktorej nemožno zabudnúť na kaštieľ Mojmírovce. V obci premáva prímestská doprava do okolitých obcí ako aj do Nitry.

K domu sa dostanete od Šalgovskej ulice, je umiestnený na mierne svahovitom pozemku. Z inžinierskych sietí je možnosť napojenia na obecný vodovod, kanalizáciu, plyn aj elektrinu.
Dom bude postavený na pozemku o rozlohe 550 m2 (cca 22x25m), súčasťou pozemku je aj podiel na prístupovej ceste, ktorá je spevnená betónovou drťou. Ide o projekt bungalovu so zastavanou plochou 170,9 m2, úžitkovou plochou 114,9 m2. Dom má 4 izby plus kuchynský kút. Použité fotky sú vizualizačné.

Ponúkaný rodinný dom LAGUNA 30N je prízemný rodinný dom bez podpivničenia určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba s výstupom na terasu, samostatná toaleta a technická miestnosť. Nočnú časť tvorí spálňa rodičov, dve izby, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Dom sa predáva v štádiu holodom čo zahŕňa:
- vnútorné priečky s omietkou 2x MPI, 1x bielym náterom,
- inžinierske siete vrátane napojenia domu,
- dom bude napojený na verejnú kanalizáciu, priemer kanalizačného potrubia v dome 125mm
- vodovodné rozvody PPR
- elektrické teplovodné podlahové kúrenie bez kotla,
- vnútorné podlahy zalievané poterom
- terasa s poterom
- zateplenie stropu a obvodového plášťa, sadrokartónové stropy
- okná s trojsklom, vstupné dvere, francúzske okno na terasu
- vstupné schody do domu
- komín - príprava na krb
V dome sú potiahnuté inžinierske siete okrem plynu.
Dom je možné dokončiť aj do finálneho štádia na kľúč na základe vzájomnej dohody.

Viac informácií o rodinnom dome nájdete na stránke: https://igorkliman.sk/rdmojmirovce

Developer je lokálna spoločnosť s 21 ročnými skúsenosťami v stavebníctve. V prípade záujmu je možné navštíviť už postavený dom, na ktorom si viete preveriť kvalitu výstavby.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra