predaj rodinný dom Mojmírovce

predaj rodinný dom Mojmírovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Mojmírovce

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj prízemnú stavbu 4-izbového rodinného domu v obci Mojmírovce vzdialenej len 14 km alebo 15 min. od centra mesta Nitra a s dobrou dopravnou dostupnosťou na blízku diaľnicu R1 smer Bratislava, resp. Zlaté Moravce (10 min.).

Mojmírovce, s počtom obyvateľov cca 2.800, sa vyznačujú výbornou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. Obec disponuje kompletným zdravotným strediskom a lekárňou. V obci je materská ako aj základná škola a dobrá obchodná a reštauračná sieť v rámci ktorej nemožno zabudnúť na kaštieľ Mojmírovce. V obci premáva prímestská doprava do okolitých obcí ako aj do Nitry.

K domu sa dostanete od Šalgovskej ulice, je umiestnený na mierne svahovitom pozemku. Z inžinierskych sietí je možnosť napojenia na obecný vodovod, kanalizáciu, plyn aj elektrinu.
Dom bude postavený na pozemku o rozlohe 550 m2 (cca 22x25m), súčasťou pozemku je aj podiel na prístupovej ceste. Ide o projekt bungalovu so zastavanou plochou 170,9 m2, úžitkovou plochou 114,9 m2. Dom má 4 izby plus kuchynský kút. Použité fotky sú vizualizačné. Momentálne je dom vo výstavbe, aktuálne sa dokončujú obvodové múry, vnútorné priečky, sú hotové preklady nad otvormi.

Ponúkaný rodinný dom LAGUNA 30N je prízemný rodinný dom bez podpivničenia určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba s výstupom na terasu, samostatná toaleta a technická miestnosť. Nočnú časť tvorí spálňa rodičov, dve izby, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Dom sa predáva podľa dohody v štádiu holodom, prípadne je možné kúpiť len hrubú stavbu. V prípade dodania holodomu, kupujúci musí počítať s postupným financovaním výstavby. Dom je samozrejme možné dokončiť aj do finálneho štádia na kľúč podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Cena hrubej stavby je 99.000 EUR. Termín dokončenia hrubej stavby je december 2021 dokončenie holodomu približne 4 mesiace od podpisu kúpnej zmluvy.

Developer je lokálna spoločnosť s 21 ročnými skúsenosťami v stavebníctve. V prípade záujmu je možné navštíviť už postavený dom, na ktorom si viete preveriť kvalitu výstavby.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra