predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj prízemnú stavbu 4-izbového rodinného domu v obci Ivánka pri Nitre vzdialenej len 8 km alebo 12 min. od centra mesta Nitra a s výbornou dopravnou dostupnosťou na blízku diaľnicu R1 smer Bratislava, resp. Zlaté Moravce.

Ivánka pri Nitre, s počtom obyvateľov cca 3.000, sa vyznačuje výbornou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. V obci sa nachádzajú potraviny, reštaurácie a ďalšie prevádzky, materská škola, základná škola (1. aj 2. stupeň), pošta, lekár. Do mesta Nitra sa viete dostať aj MHD, ktorá premáva v pravidelných intervaloch, zastávka autobusu je 3 min. od domu. V Ivánke taktiež nájdete 9-jamkové golfové ihrisko pre Váš oddych.

Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v novo-vybudovanej časti Krásne Lúky, zastavanej rodinnými domami. Sú tu vybudované cesty s chodníkmi a verejným osvetlením. Z inžinierskych sietí sú vybudované rozvody vody, elektriny, plynu a kanalizácia. Lokalita je obývaná prevažne mladými rodinami, k dispozícii je nové exteriérové detské ihrisko.

Dom bude postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 615 m2 (cca 20x30m). Ide o projekt bungalovu so zastavanou plochou 132,5 m2, úžitkovou plochou 101,5 m2. Dom má 4 izby plus kuchynský kút. Použité fotky sú vizualizačné. Momentálne sú postavené obvodové múry, zaliaty veniec a príprava na vnútorné priečky.

Dispozične je dom usporiadaný do tvaru štvorca s prekrytou terasou. Vo vstupnej chodbe sa nachádza samostatná toaleta a priestor na šatníkovú skriňu. Po oboch stranách sú umiestnené rovnako veľké izby (12,7 m2) s oknami do ulice. V strede domu sa po ľavej strane vchádza do technickej miestnosti (5,3 m2) a po pravej strane do kúpeľne (6,5 m2). Ďalej v zadnej časti domu vojdete do priestrannej otvorenej obývacej časti (33 m2) s veľkým francúzskym oknom, ktoré dodá priestoru dostatok svetla. Súčasťou dennej časti je tiež kuchynská linka. Z obývacej izby sa vchádza po pravej strane do spálne, rovnako s francúzskym oknom (13,9 m2). Denná časť je orientovaná do záhrady, takže zabezpečuje dostatok súkromia, vystupuje sa z nej na prestrešenú terasu. Uprostred domu je menšia potravinová komora (1,4 m2)

Dom sa predáva v štádiu holodom. Termín dokončenia je predpokladaný na leto 2021. Energetická náročnosť budovy sa predpokladá na úrovni A1, vzhľadom na dodatočné zateplenie stavby. Noví obyvatelia tak ušetria na nákladoch za energie.

Parametre stavby:
- Dom bude postavený na železobetónovej základovej platni
- Obvodové múry Ytong Lambda o hrúbke 375 mm, zateplené polystyrénom o hrúbke 200 mm
- Vnútorné priečky o hrúbke 125 mm
- Krov väzníkový, čiastočne pochôdzny, pokrytý krytinou značky Bramac
- Zateplenie podlahy o hrúbke 200 mm, stropu o hrúbke 260 mm
- Okná 7-komorové s izolačným trojsklom
- Predpríprava na vonkajšie žalúzie
- Teplovodné podlahové kúrenie zabezpečené plynovým kotlom Viessman
- Napojenie na všetky uvádzané inžinierske siete

Dom bude odovzdaný skolaudovaný s popisným číslom. Developer ponúka možnosť dostavať dom do požadovaného vybavenia aj vrátane úprav záhrady na základe vzájomnej dohody. Projektová dokumentácia je k dispozícii v realitnej kancelárii.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra