predaj rodinný dom Banská Štiavnica

predaj rodinný dom Banská Štiavnica

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Banská Štiavnica

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu drevodomu typu bungalov. Tento domček sa nachádza na slnečnom pozemku o celkovej výmere 833 m2, zastavaná plocha domu je 124 m2 o rozmere 12 x 9 + zimná záhrada 3 x 5, úžitková plocha je 94 m2 so spevnenou súkromnou prístupovou cestou ktorá je do kopca, inak je pozemok rovinatý nepravidelného tvaru.
IS: elektrina, voda mestská, odpad septik. Kúrenie domu je elektrické inventorom - 2x klimatizačná jednotka SAMSUNG.

Bungalov pozostáva zo vstupnej zimnej záhrady, chodby, technickej miestnosti spojenej s WC, priestrannej kúpeľne v ktorej sa nachádza vaňa, sprchový kút, umývadlo, 2 x izba a priestrannej obývacej miestnosti spojenej s veľkou kuchynskou časťou z ktorej je výstup von za dom. V obývacej časti sú francúzske okná cez ktoré je možné vyjsť von a pokochať sa pekným výhľadom na okolitú krajinu. Na podlahách - chodba, WC, kúpeľňa, kuchyňa je keramická dlažba, v obývačke a v izbách je drevená podlaha zo sibírskej borovice.
Pred domom je miesto na státie pre viac áut. Celý pozemok je oplotený chránený kamerovým systémom, vstupná brána je kovová posuvná na elektrický pohon. Dom sa predáva zariadený, zariadenie je v cene domu. Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Vymeňte bývanie v byte za pohodlné bývanie v krásnej novostavbe s krásnym výhľadom a vlastnou teraskou na víkendové grilovanie. Táto ponuka sa nachádza v okrajovej mestskej časti Štefultov v Banskej Štiavnici. Vhodné na trvalé bývanie ale aj na rekreačné využitie.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra