predaj 2 izbový byt Bratislava - Ružinov, Vlčie Hrdlo

predaj 2 izbový byt Bratislava - Ružinov, Vlčie Hrdlo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Bratislava - Ružinov, Vlčie Hrdlo

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt v Bratislave, časť Ružinov, Vlčie Hrdlo. Byt má výmeru 42 m2, plus lodžia 3.3 m2. Nachádza sa na 3. poschodí z ôsmych bytového domu s dvoma výťahmi, ktorý prešiel rekonštrukciou pred desiatimi rokmi – zateplenie, menené rozvody, renovácia spoločných priestorov.

Byt prešiel rovnako rekonštrukciou, bola renovovaná kúpeľňa, menená elektroinštalácia, kuchynská linka. V byte bola inštalovaná klimatizácia v lete 2020 (stále je v záruke). Západná orientácia bytu zaručuje dostatočné presvetlenie bytu v poobedňajších hodinách.

Dispozične byt pozostáva z dvoch miestností, obývacej miestnosti s kuchynským kútom v tvare “L” a spálňou. Z obývacej miestnosti sa vstupuje na lodžiu. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, toaleta je jej súčasťou. Z chodby je vstup do šatníka, na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa súčasťou ktorej je práčka. Byt je zariadený nábytkom, možnosť ponechania zariadenia je na dohode s majiteľmi. Byt je dobrou voľbou aj z pohľadu nákladov na energie, mesačné náklady sú do 100EUR.

Lokalita bytového domu sa vyznačuje dostatočnou občianskou vybavenosťou, potraviny, rovnako aj pošta a zdravotné stredisko sú do 10 min pešo, Kaufland 5 min autom. Zastávka MHD je priamo pred domom (linka č, 77) a v pešej vzdialenosti, cca 10 min., zo zastávky Vlčie hrdlo (Slovnaft), premávajú spoje: č. 87 (Petržalka, Ekonomická Univerzita), č. 70,77,74 (smer mesto). Neďaleko bytového domu sa nachádza príjemná krčmička s vonkajším sedením s možnosťou stravovania. Parkovanie je riešené pri dome, kde sa dá prenajať parkovacie státie za poplatok.
Okolie je ideálne aj pre športové využitie v rámci blízkeho napojenia na hrádzu (Slovnaftská hrádza až do Štúrova, opačným smerom do Petržalky a Rakúska), prípadne chodník popri Malom Dunaji, ktorý sa dá využiť na beh, kolieskové korčule alebo prechádzky.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra